Що таке інтернет-консалтинг?

Konsalting

Якщо цілі вашого бізнесу, в результаті яких підбираєте собі партнера ( а саме підрядчика) суттєво відрізняються від KPI інших бізнесів онлайн, то наша компанія пропонує вам персональну онлайн стратегію у вигляді професійного інтернет-консалтингу, яка розроблена під потреби вашого бізнес проекту . Що таке консалтинг вам відомо, але ми зосередимося над трішки іншим напрямом саме інтернет-консалтингом.

В даному випадку для успіху та ефективності вашого бізнесу пропонуємо послуги спеціалістів нашої компанії NetLS .

Ділимося знаннями

Ми докладемо всі зусилля, щоб запропонувати ефективні інструменти веб маркетингу, які комплексно дадуть максимальні результати та перевищать ваші очікування.

Якщо ви виберете роботу з нами по програмі інтернет-консалтингу, то отримаєте у своєму розпорядженні можливість користуватися послугами всієї нашої компанії ( що є дуже вигідно), але при цьому оплачуєте тільки години робити тих спеціалістів, які брали участь у продуктивній роботі над досягненням ідей бізнесу та  цілей у вашому проекті.

Вартість наших послуг

Ми не вимагаємо жодних абонплат і цілком прозоро надаємо всю звітність. Важливим моментом є те, що ми надаємо тільки ті послуги, які були безпосередньо з вами домовлені по ціні.

Вартість наших послуг залежить від спеціалізації та потрібного рівня кваліфікації наших спеціалістів і складає від 8$ за годину.

Підготувати персональне рішення для вашого проекту?
Звертайтеся –

sales.manager.netls@gmail.com

Чому саме ми?

Ми очікуємо на довге і продуктивне співробітництво між компаніями , тому виділяємо наші переваги:

  • Персональна онлайн стратегія
  • Експертна оцінка
  • Прозора звітність
  • Якісні результати
  • Довготривале співробітництво

Нас розділяє один дзвінок?
+38 (093) 310 59 80

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *