Створимо ваш найкращий сайт!

Article6

Після запуску нового продукту на бізнес ринок, постає питання – як привернути увагу споживача?
Часто буває, що про можливості нової послуги першими дізнаються знайомі/друзі/родичі/сусіди, тобто діє відоме багатьом «сарафанне радіо», але з часом зацікавленість інформацією значно спадає. Ймовірність повторного стрімкого  росту «сарафанного радіо» дуже незначна, і відбувається тільки після тестування певної послуги чи товару, тобто знайомство і дружба вже не допомагають.

Наша порада: перед запуском сайту важливо проаналізувати цільову аудиторію, щоб отримати вичерпну інформацію про продукцію/товар. Ми враховуємо вашу індивідуальність та персоналізуємо сайт під бізнес.

 Тип сайту: я хочу…?

Важливим моментом є визначення який саме сайт потрібний компанії, відповідно до її потреб. А вибрати є з чого: корпоративний, сайт-візитка, інтернет – магазин, лендінг (односторінковий). Тобто, правильно вибраний тип, продумана структура, і планування є головними складовими професійного створення сайтів.

Наша порада: проконсультуйтеся з нашими спеціалістами при виборі типу, щоб подальша cпівпраця була максимально ефективною та успішною.

Бюджет: або скільки воно коштуватиме?

Популярне питання, яке виникає у замовників: скільки часу потрібно на створення сайту та яка ціна всіх робіт для його повноцінного запуску? В першу чергу це залежить від планування функціоналу, шаблонів, вибраного типу та структури, дизайну, аналізу його придатності до використання

NetLS пропонує вам весь комплекс послуг від аналізу ринку, створення прототипу до технічної підтримки сайту.


Все дуже просто, виберіть послугу, і напишіть нам. Чи зателефонуйте.

  1. Аналіз – визначення цілей та аудиторії, під яку створюється сайт.
  2. Створення прототипу/ Landing page.
  3. Створення сайту
  4. Створення інтернет-магазину
  5. Створення мобільних додатків
6.Технічна підтримка сайтів
7.Маркетинговий аналіз, та аналіз юзабіліті сайтів.
8. Контент

Зв’язок з нами:
+38 (093) 310 59 80
sales.manager.netls@gmail.com

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *